Lozničanin prodavao drogu

23. 05. 2019. 14:28

(Фото Пиксабеј)

Šabac - Inspektori Policijske uprave u Šapcu uhapsili su N. M. (19) iz Loznice, koji je osumnjičen da je počinio krivično delo neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga. Policija je u njegovoj garaži pronašla šest grama kokaina, 16,7 grama marihuane i vagu za precizno merenje. Po nalogu višeg javnog tužioca, N. M. je određeno zadržavanje do 48 časova. Sumnja se, takođe, da je N. M. juče u okolini Loznice prodao manju količinu marihuane 23-godišnjem muškarcu, protiv koga će biti podneta krivična prijava zbog nedozvoljenog držanja nakotika.

M. M.