Za vikend bez vode 16 naselja
(Фото Пиксабеј)
Zbog neodložnih radova na magistralnom cevovodu na južno-prigradskom podsistemu, bez vode će ostati potrošači u 16 beogradskih naselja. Ovi radovi su neophodni kako bi u predstojećoj letnjoj sezoni potrošači imali dovoljno vode. Predviđeno je da od petka od 22 časova do nedelje do 6 sati bez vode ostanu potrošači u naseljima: Rupčine, Železnik, Ostružnica, Resnik, Tranšped, Sremčica, Rušanj, Velika Moštanica, Ripanj i Boleč.
Od subote od 6 sati do nedelje do 6 sati bez vode će ostati sugrađani u naseljima: Umka, Stepojevac, Vrbovno, Leskovac, Baljevac i na celoj teritoriji Barajeva.
U navedenom periodu potrošači u naselju Žarkovo imaće umanjen pritisak. Zbog toga u JKP „Vodovod i kanalizacija” apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru „Vodovoda” na telefon 3 606 606, a informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti na veb adresi www.bvk.rs.