U saobraćajki kod Orlovače poginuo mladić
13. 11. 2019. 08:24
Фото Танјуг
U saobraćajnoj nesreći na Ibarskoj magistrali posle Orlovače jedan mladić je poginuo, a dvoje ljudi je povređeno, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Nesreća se dogodila sinoć oko 21:45 sati.
Devojka koja se nalazila u kolima prevezena je na hirurgiju, dok je muškarac prebačen na reanimaciju.
Hitna pomoć imala je 105 intervencija, od čega 21 na javnom mestu.
I dalje su najviše poziva dežurnim lekarskim ekipama upućivali hronični bolesnici.