Postignut dogovor Vlade i radnika Pošte

13. 12. 2019. 08:08

Поштари поново достављају писма (Фото Драган Јевремовић)

Obustava rada u Pošti Srbije biće prekinuta jer su predstavnici radnika, Pošte i Vlade Srbije postigli dogovor kasno sinoć.

RTS nezvanično saznaje da će biti povučene kazne, niko od radnika neće biti suspendovan i neće biti ni opomena.

Radnici sa najmanjim primanjima trebalo bi da dobiju najveće povećanje plate.

Deo radnika Pošte obustavio je rad pre devet dana, zahtevajući plate u rangu republičkog proseka, prenosi Tanjug.