Postignut dogovor Vlade i radnika Pošte
13. 12. 2019. 08:08
Поштари поново достављају писма (Фото Драган Јевремовић)
Obustava rada u Pošti Srbije biće prekinuta jer su predstavnici radnika, Pošte i Vlade Srbije postigli dogovor kasno sinoć.
RTS nezvanično saznaje da će biti povučene kazne, niko od radnika neće biti suspendovan i neće biti ni opomena.
Radnici sa najmanjim primanjima trebalo bi da dobiju najveće povećanje plate.
Deo radnika Pošte obustavio je rad pre devet dana, zahtevajući plate u rangu republičkog proseka, prenosi Tanjug.