Od danas dodatne dve prigradske koridorske linije
29. 03. 2020. 14:05
Sekretarijat za javni prevoz u saradnji sa „Lastom” uvodi od danas dodatne dve prigradske koridorske linije za prevoz zaposlenih, koji rade u domovima zdravlja u Barajevu i Lazarevcu, a žive u centralnim gradskim opštinama.
Linije će saobraćati od Zelenog venca, preko Sajma i Žarkova, Ibarskom magistralom do domova zdravlja u Barajevu i Lazarevcu, navodi se u saopštenju Sekretarijata za javni prevoz.
Linije, red vožnje i trase mogu se videti na linku: http://www.beograd.rs/lat/beoinfo/1772079-od-danas-dodatne-dve-prigradske-koridorske-linije/.