Pripadnik MUP-a preminuo od koronavirusa

05. 04. 2020. 10:29

Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je danas najdublje izraze saučešća porodici Radovana Tijanića, pripadnika Sektora za analitiku, telekomunikacione i informacione tehnologije MUP-a, koji je preminuo u KBC „Dragiša Mišović” od posledica koronavirusa.

„Reč je o nenadoknadivom gubitku za Ministarstvo unutrašnjih poslova. Radovan Tijanić je u našem timu bio poznat kao izuzetan profesionalac, požrtvovan radnik i veliki borac za informacionu bezbednost Srbije”, rekao je potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović, prenosi Tanjug.

Kako se navodi u saopštenju ministarstva, Tijanić je u Ministarstvu unutrašnjih poslova proveo ceo svoj radni vek, a tokom gotovo 34 godine rada obavljao je poslove logistike, policijskih evidencija, analitike i bio je zaposlen u Odeljenju Beograd Sektora za analitiku, telekomunikacione i informacione tehnologije MUP-a.

Preminuo je u 58. godini života i iza sebe je ostavio suprugu i dve ćerke, dodaje se u saopštenju MUP-a.