U šetnju posle 34 dana
22. 04. 2020. 11:00
(Фото фејсбук група „Не дам кеј”)
Sugrađani stariji od 65 godina prvi put su izašli da prošetaju posle 34 dana provedena u samoizolaciji zbog mera koje je Vlada Srbije donela radi sprečavanja širenja virusa korona.
Od sinoć penzionerima je dozvoljeno da utorkom, petkom i nedeljom, u vreme zabrane kretanja, izađu u šetnju po pola sata u periodu od 18 časova do 1 sat, do 300 metara od svog prebivališta.