U šetnju posle 34 dana

22. 04. 2020. 11:00

(Фото фејсбук група „Не дам кеј”)

Sugrađani stariji od 65 godina prvi put su izašli da prošetaju posle 34 dana provedena u samoizolaciji zbog mera koje je Vlada Srbije donela radi sprečavanja širenja virusa korona.

(Foto: Miki Veličković)

Od sinoć penzionerima je dozvoljeno da utorkom, petkom i nedeljom, u vreme zabrane kretanja, izađu u šetnju po pola sata u periodu od 18 časova do 1 sat, do 300 metara od svog prebivališta.