Boris Džonson se vratio u Dauning strit
26. 04. 2020. 21:53
(Фото ЕПА-ЕФЕ/WILL OLIVER)
LONDON – Britanski premijer Boris Džonson vratio se večeras u Dauning strit, preneo je Skaj njuz, a portparol vlade ranije je najavio da će Džonson sutra početi da radi.
Britanski premijer se vratio u Dauning strit nakon što je prvo nedelju dana proveo u bolnici na lečenju od koronavirusa, a potom se dve nedelje oporavljao u rezidenciji izvan Londona.
Skaj njuz prenosi da Džonson željno iščekuje da počne da radi.
Džonson nije viđen u javnosti od kada je objavio video snimak na Tviteru 12. aprila, u kojem je zahvalio zdravstvenim radnicima bolnice u Londonu na tome što su mu spasili život, javlja Tanjug.
Nakon što je otpušten iz bolnice, otišao je u rezidenciju izvan grada gde je nastavio oporavak.