Krivična prijava zbog nasilničkog ponašanja vozača (Video)

29. 06. 2020. 21:12

(Принтскрин)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu podneli su krivičnu prijavu protiv 39-godišnjeg muškarca, koji se tereti da je 25. juna, na uglu Takovske i Cvijićeve ulice, izašao iz automobila, fizički blokirao gradski autobus i verbalno provocirao vozača, a zatim se vratio u automobil, saopštio je MUP, prenosi Tanjug.

Krivična prijava je podneta zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nasilničko ponašanje i ugrožavanje sigurnosti, kao i tri prekršajne prijave iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima, kaže se u saopštenju.