Akademcima još jedan ispitni rok
03. 07. 2020. 12:28
(Фото Танјуг)
Studenti ostaju u studentskim domovima u Beogradu, a u avgustu će imati još jedan ispitni rok, rekao je danas ministar prosvete Mladen Šarčević.
„U Beogradu je zaraženo ukupno 49 studenata iz domova, a ostali zaraženi studenti, njih 300, ne boravi u ovakvom smeštaju. Imamo dovoljno učeničkih domova koji su prazni, tamo smo ih smestili”, preneli su mediji izjavu Šarčevića.
Ministar kaže i da u studentskim domovima u Kosovskoj Mitrovici, Kragujevcu, Novom Sadu nije bilo zaraženih, a da su dva studenta iz Niša bila odmah izolovana, prenosi Beta.