Avdulah Hoti pozitivan na koronavirus
02. 08. 2020. 22:35
(Фото ЕПА-ЕФЕ/VALDRIN XHEMAJ)
KOSOVSKA MITROVICA – Premijer privremenih prištinskih institucija Avdulah Hoti saopštio je večeras da je pozitivan na koronavirus
Hoti je na Fejsbuku objavio da je pozitivno testiran na kovid -19, prenela je „Koha ditore”.
„Danas sam uradio test na kovid-19 i testiran sam pozitivno. Nemam nekih simptoma, osim vrlo blagog kašlja. Od večeras sam u izolaciji naredne dve nedelje”, kazao je Hoti, javlja Tanjug.
Kako je rekao, sve obaveze ispunavaće nadalje od kuće, prenelo je Kosovo onlajn.