Hamilton pozitivan na koronavirus
01. 12. 2020. 10:10
Луис Хамилтон (Фото Бета/АП)
LONDON – Vozač Mercedesa i sedmostruki šampion Luis Hamilton pozitivan je na koronavirus i neće se takmičiti na trci za Veliku nagradu Bahreina, saopštila je Formula 1.
Kako je navedeno, Hamilton se nalazi u izolaciji u skladu sa protokolima, ima blage simptome i oseća se dobro, prenosi Tanjug.
Britanac je treći vozač koji je ove sezone bio pozitivan na koronavirus, pošto su pre njega zaraženi bili Serhio Peres i Lens Strol.
Trka za Veliku nagradu Bahreina na programu je u nedelju od 18.10 sati.