Poginuo dečak u udesu kod Hipodroma

22. 12. 2020. 17:48

Фото Танјуг

Jedna osoba poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas u Požeškoj ulici kod Hipodroma u Beogradu, rečeno je Tanjugu u MUP-u.

Navode da je do sudara, u kome su učestvovala dva automobila, došlo oko 15.15 sati.

Beogradski mediji prenose da je u nesreći kod Hipodroma poginuo dečak star 14 godina.

Navode da se nesreća dogodila kada je automobil „mini”, koji je vozio 21-godišnji muškarac iz pravca Banovog brda prema Mostu na Adi, izgubio kontrolu, zarotirao se i prešao u suprotnu traku, te da je do sudara došlo sa automobilom „dačija”.

Dodaje se da je putnik iz „minija” poginuo na licu mesta, dok je vozač prevezen u bolnicu.