Džez svirka u „Božidarcu"

29. 12. 2020. 23:50

Квартет саксофонисте Олега Кирејева (Фото: Мики Величковић)

Kao novogodišnji poklon sugrađanima, polaznici muzičkog studija „Maestro” u „Božidarcu” Mina Mićić (15 godina) i Mihajlo Marić (8), članovi sekcije za bubnjeve, priredili su nastup, kao „predgrupa” koncerta. Program za posetioce u maloj sali potom su izveli muzičari džez kvarteta saksofoniste Olega Kirejeva – pijanista Ivan Jovanović, kontrabasista Sava Ramjanac i za bubnjevima doajen džeza Miodrag Đino Maljoković.