Madona u apartmanu od 7.000 evra

10. 07. 2008. 22:00

Хотел „Сплендид” већ угостио Хулиа Иглесијаса и Мик Џегера (Фото Д. Ћирков)

Budva – Svetska pop diva Madona će za vreme boravka u Budvi, 25. i 26. septembra, boraviti u apartmanu elitnog bečićkog hotela „Splendid”.

Po svemu sudeći, to će biti njen najveći trošak na ovogodišnjoj svetskoj turneji, bar kada je reč o smeštaju, koji će njena producentska agencija „Live Nation” platiti u više od 50 gradova u Evropi i Severnoj Americi.

Naime, troškove smeštaja ekipe i same svetske zvezde, kako stoji u ugovoru sa crnogorskim partnerima, Turističkom organizacijom Budva, opštinom Budva i beogradskom agencijom „Komuna”, snosi njena agencija.

Tako će Madonu noć u hotelu „Splendid” u prezident apartmanu koštati 7.000 evra, koliko je za vreme boravka u Crnoj Gori platio i španski šansonjer Hulio Iglesias, a prošle godine i frontmen grupe „Rolingstonsi” Mik Džeger.

Budva i plaža Jaz zvanično su prošle nedelje uvršteni među gradove u kojima će Madona nastupiti u okviru svetske turneje, a pop kraljica se ugovorom sa Crnogorcima obavezala da neće nastupiti ni u jednoj zemlji bivše Jugoslavije.

Kako su najavili organizatori, od 11. jula biće u prodaji 65.000 karata za koncert Madone na Jazu, po ceni od 200 evra za VIP ložu, 70 evra za mesta pored bine i 35 evra za ostale karte.

Koncert bi trebalo da traje dva i po sata, a u Budvu će doći 19 šlepera sa opremom, dok će bina biti dugačka 100, a visoka 10 metara.

Tanjug