U Novom Sadu počela grejna sezona

23. 09. 2021. 10:36

(Фото А. Васиљевић)

NOVI SAD – U Novom Sadu danas je počela grejna sezona, saopštilo je Javno komunalno preduzeće „Novosadska toplana”, a prenosi Beta.

Redovna isporuka toplotne energije za grejanje obavlja se u skladu sa spoljašnjim uslovima, navedeno je iz tog preduzeća.

Građanima je savetovano da obrate pažnju na ispravnost i funkcionalnost kućnih instalacija, te da se u slučaju curenja obrate Novosadskoj toplani.