Sutra sednica Kriznog štaba

04. 10. 2021. 07:35

(Фото Бета/Влада Србије/С. Миљевић)

Sednica Kriznog štaba biće održana najverovatnije sutra, najavila je premijerka Ana Brnabić.

„U utorak ćemo razgovarati o aktuelnim temama, pre svega ponovo, i ponovo, i ponovo o vakcinaciji i šta još dodatno možemo da uradimo”, rekla je Brnabić gostujući na TV Pink, javlja Tanjug.

Ona je navela da dosta zemalja skraćuje period između revakcine i treće buster doze sa šest meseci na pet o čemu će se razgovarati i danas na sastanku Nacionalnog tela za imunizaciju.