Omaž Kseniji Zečević
30. 12. 2021. 09:59
Ксенија Зечевић (Фото: Вукица Микача)
Povodom obeležavanja petnaest godina od smrti kompozitorke Ksenije Zečević, u novobeogradskoj Galeriji „Blok”, večeras u 18 sati biće otvorena izložba fotografija Vukice Mikače, pod nazivom XENIA.
Publika će moći da vidi i kratki film koji je autorka realizovala u saradnji sa Studijom Tešić i posvećen je sećanju na poznatu kompozitorku.
Izložba će trajati do 18. januara 2022.