Stefanović obišao pripadnike VBA
Стефановић са припадником војне тајне службе у Оперативном центру система одбране (Фото: Министарство одбране)
Ministar odbrane Nebojša Stefanović obišao je pripadnike Vojnobezbednosne agencije (VBA) koji rade pri Operativnom centru sistema odbrane u Beogradu. Pripadnici ove vojne tajne službe su na ovom mestu, kao i lokacijama širom Srbije, danonoćno angažovani na zadacima bezbednosne zaštite Ministarstva odbrane i Vojske Srbije.
„Za ljude iz VBA nema odmora ni praznika. dana ili noći, samo napran rad da Srbija bude bezbedna. Iskreno sam im zahvalan na stalnoj budnosti i borbi za našu sigurnost“, napisao je Stefanović na svom Instagram profilu.