Vozili pod dejstvom droge

02. 02. 2022. 23:33

(Фото МУП)

Pripadnici saobraćajne policije isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su upravljali automobilima pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Policija je oko 19.30 časova u Ulici Nikole Dobrovića zaustavila automobil marke „fijat punto” kojim je upravljao dvadesetdvogodišnjak. Droga testom utvrđeno je da je pozitivan na kanabis i ketamin.

Iz saobraćaja je oko 17.15 časova isključen i tridesetosmogodišnji muškarac koji je u Ulici partizanske avijacije, kako je utvrđeno droga testom, upravljao vozilom marke „škoda” pod dejstvom amfetamina.

Vozači su zadržani u službenim prostorijama policije i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave.