Izvučeni parovi četvrtfinala Lige šampiona
18. 03. 2022. 12:33
(Фото EPA-EFE/MARTIAL TREZZINI)
NION – Fudbaleri Čelsija u četvrtfinalu Lige šampiona igraće protiv Real Madrida, odlučeno je danas žrebom u Nionu.
U drugom četvrtfinalu sastaće se Mančester Siti i Atletiko iz Madrida.
Treći četvrtfinalni par čine Viljareal i Bajern iz Minhena, dok će se u poslednjem četvrtfinalu sastati Benfika i Liverpul, preneo je Tanjug.
Pobednik duela Mančester Siti - Atletiko u polufinalu sastaće se sa boljim iz duela Čelsi-Real Madrid.
Drugo polufinale činiće pobednici duela Viljareal - Bajern i Benfika - Liverpul.
Prvi mečevi četvrtfinala su na programu 5. i 6. aprila, a revanši 12. i 13. aprila.
Polufinala su planirana na 26. i 27. aprila, odnosno 3. i 4. maja, dok je finale zakazano za 28. maj u Parizu.