Upad „Dostojnih Srbije" u RTS

25. 03. 2022. 18:54

(Фото Н. Марјановић)

Više desetina članova organizacije „Dostojni Srbije”, prema pisanju medija, nasilno je ušlo u zgradu RTS-a, iskazujući navodno nezadovoljstvom radom tog Javnog servisa.

Izvedeni su iz zgrade uz pomoć policije i biće privedeni u policisjku stanicu.

O incidentu je obavešteno Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu i provere su u toku, kažu za Tanjug u tom tužilaštvu.

Mediji pišu da su jake policijske snage i dalje ispred Javnog servisa.