Jubilej „Hladnog piva"

02. 06. 2022. 23:52

(Фотографије: Марко Крајиновић)

„Večeras krećemo od početka, nije festival. Večeras samo ’Hladno pivo’!”, pozdravio je publiku u prepunoj Barutani frontmen istoimenog benda Mile Kekin i krenula je svirka – „Pevajte nešto ljubavno”, „Nema više”, „Mojoj majici”…

Obeležavajući tri i po decenije rada, Kekin i ekipa održali su koncert u okviru ovogodišnje turneje „35 za 35”.

Ljubitelji pank-roka ovacijama su nagradili regionalne legende koje su za sutra – na istom mestu i u isto vreme, od 21 sat – zakazale još jednu svirku.