U Beogradu pronađeno 60 migranata
11. 08. 2022. 12:41
(фото МУП Србије)
Pripadnici policije u Beogradu su tokom redovne akcije sprovedene na teritoriji glavnog grada pronašli 60 „iregularnih” migranata koji su sada smešteni u prihvatni centar, saopšteno je danas.
U saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova se navodi da je akcija sprovedena na teritoriji gradskih opština Stari grad, Savski venac i Novi Beograd, prenosi Beta.
Najavljeno je da će policijski službenici i u narednom periodu sprovoditi redovne kontrole kretanja i boravka migranata kako bi se očuvala bezbednost svih građana, kao i samih migranata.