Napadnut radnik beogradske „Čistoće"

11. 12. 2022. 13:56

(Н. Марјановић)

Radnik Gradske čistoće D. B. napadnut je u nedelju ujutru oko četiri sata, u toku radne smene u Bulevaru kralja Aleksandra.

Sumnja se da su mu prolaznici, žena i muškarac, naneli telesne povrede udarajući ga metlom po glavi, navodi se na veb-sajtu ovog preduzeća. Radnik je prevezen u Urgentni centar, nakon čega je pušten na kućno lečenje.

Osumnjičeni su privedeni.