Napadnut radnik beogradske „Čistoće"
11. 12. 2022. 13:56
(Н. Марјановић)
Radnik Gradske čistoće D. B. napadnut je u nedelju ujutru oko četiri sata, u toku radne smene u Bulevaru kralja Aleksandra.
Sumnja se da su mu prolaznici, žena i muškarac, naneli telesne povrede udarajući ga metlom po glavi, navodi se na veb-sajtu ovog preduzeća. Radnik je prevezen u Urgentni centar, nakon čega je pušten na kućno lečenje.
Osumnjičeni su privedeni.