U Beogradu pao prvi sneg

12. 12. 2022. 07:22

(Фото Ј.Ф.)

U Beogradu je pao prvi sneg ove zime. Prema prognozi RHMZ-a, na području Beograda u naredna dva sata povremeno će padati slab sneg.

U šest sati u glavnom gradu je izmereno nula stepeni.

Najhladnije je bilo na Crnom Vrhu i Kopaoniku, gde je temperatura bila minus četiri stepena Celzijusa, preneo je Tanjug.

Najtoplije je u Kruševcu i Zaječaru, gde su izmerena tri stepena.