U Beogradu pao prvi sneg
12. 12. 2022. 07:22
(Фото Ј.Ф.)
U Beogradu je pao prvi sneg ove zime. Prema prognozi RHMZ-a, na području Beograda u naredna dva sata povremeno će padati slab sneg.
U šest sati u glavnom gradu je izmereno nula stepeni.
Najhladnije je bilo na Crnom Vrhu i Kopaoniku, gde je temperatura bila minus četiri stepena Celzijusa, preneo je Tanjug.
Najtoplije je u Kruševcu i Zaječaru, gde su izmerena tri stepena.