Zauvek u srcu
(Принтскрин/Инстаграм/ariannamihajlovic )
Odlazak Siniše Mihajlovića je i dalje jedna od glavnih tema u medijima širom Srbije i Italije. Mnoge poznate ličnosti i ljudi koji su ga poznavali ne mire se sa njegovom smrću i neprestano evociraju uspomene na druženje ili dobra dela koja je popularni Miha nesebično činio. Svako od njih ga na poseban način čuva u srcu. Poznato je da je Novak Đoković namerno nosio podignutu kragnu kako bi podsetio na Mihajlovića i njegov modni stil. Dejan Stanković kome je Siniša bio mnogo više od prijatelja i kum koji mu je krstio sva tri sina, ističe da je njegovom smrću ostala praznina u srcu.
- Sa njim je zauvek otišao i deo mene – rekao je neutešni Stanković koji se dirljivom scenom na sahrani oprostio od nerazdvojnog prijatelja.
Mateo, student iz Milana koji je Sinišu Mihajlovića upoznao u bolnici u Bolonji gde su se lečili od iste bolesti, kaže da nikad neće zaboraviti podršku koju mu je slavni as pružao. Uspeo je da se izleči od leukemije ali mu je žao što je njegov prijatelj izgubio bitku sa opakom bolešću. U znak poštovanja, na sahrani je nosio dres Bolonje.
Ipak, najteže od svih Mihajlovićev odlazak podnosi porodica, majka Viktorija, supruga Arijana i deca. Neutešna Arijana zna da zbog dece mora da nastavi dalje pa je na svoj instagram stavila sliku sa unukom Violante koju jeMiha neizmerno voleo. Jednogodišnja devojčica je bila na sahrani svog dede.