Napadač sarađivao sa policijom
03. 05. 2023. 11:01
(Фото Марко Лакић)
Učenik Osnovne škole „Vladislav Ribnikar”, koji je iz pištolja pucao na čuvara, nastavnicu i učenike, prema nezvaničnim informacijama u školu je došao sa dva pištolja.
Prilikom hapšenja u dvorištu škole napadač je podigao ruke i sarađivao sa policijom, javlja naš novinar sa lica mesta.
Prema rečima očevidaca bio je odsutan, ali ne zna se da li je bio u stanju šoka ili pod dejstvom narkotika.
Takođe prema nezvaničnim informacijama napadač je prilikom pucnjave rekao: „Pucao sam zato što sam psihopata”.