Napadač sarađivao sa policijom

03. 05. 2023. 11:01

(Фото Марко Лакић)

Učenik Osnovne škole „Vladislav Ribnikar”, koji je iz pištolja pucao na čuvara, nastavnicu i učenike, prema nezvaničnim informacijama u školu je došao sa dva pištolja.

Prilikom hapšenja u dvorištu škole napadač je podigao ruke i sarađivao sa policijom, javlja naš novinar sa lica mesta.

Prema rečima očevidaca bio je odsutan, ali ne zna se da li je bio u stanju šoka ili pod dejstvom narkotika.

Takođe prema nezvaničnim informacijama napadač je prilikom pucnjave rekao: „Pucao sam zato što sam psihopata”.