Kuda idu svi ti ljudi

24. 05. 2023. 23:55

Марио Кнезовић и бенд „Зостер” у сали „Американа” Дома омладине (Фотографије Марко Спасојевић)

Mostarski bend „Zoster” održao je koncert u prepunoj sali „Amerikana” Doma omladine. Svirka je počela numerom „Kuda idu svi ti ljudi”, a publika je mogla da čuje i druge pesme sa još neobjavljenog albuma „Najgori” – „Treba mi keš”, „Čovjek želi da je ptica” i „Čovjek zvani činjenica”. Grupa je odsvirala i neke od starih hitova nastalih u poslednjih 20 godina.

„Zoster” je prepoznatljiv publici u regionu po mešavini muzičkih žanrova, ali i po domišljatim, višeznačnim i provokativnim tekstovima u kojima se pravi osvrt na društvene probleme i okolnosti. Stihovima prenosi poruke slobode, tolerancije, mira, ljubavi…