Ulemek prekinuo štrajk glađu
19. 07. 2023. 09:32
(Фото EPA/SRDJAN SUKI)
Milorad Ulemek Legija, Miloš Simović i Dalibor Ristić, osuđenici u zatvoru Zabela od jutros uzimaju zavodsku hranu.
To je za „Politiku” potvrđeno u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija.
Oni su u ponedeljak započeli štrajk glađu nezadovoljni pogodnostima koje imaju u najobezbeđenijem srpskom zatvoru, tražeći pored ostalog češće posete u bračnoj sobi.