Nevreme zahvatilo i Banjaluku, padalo drveće

21. 07. 2023. 20:26

Илустрација (Pixabay)

BANjALUKA – Olujno nevreme praćeno kišom i grmljavinom zahvatilo je danas posle 19.00 Banjaluku.

U najvećem gradu Republike Srpske duvao je jak vetar, a oblaci su bili crni.

Kako navode „Nezavisne”, nevreme je stiglo i do Kola u kojima oluja obara drveće.

Jako nevreme zahvatilo je danas Potkozarje, a u potkozarskom delu opštine Novi Grad padao je led, javlja Tanjug.

Kako čitaoci „Nezavisnih” javljaju, jaka kiša praćena grmljavimom pada na području Gradiške, Laktaša i Srpca...

Nevreme je stiglo iz Hrvatske, a krenulo je preko Italije i Slovenije.

Prijedorsku regiju oko 18 sati zahvatilo je jako nevreme.

Nevremen je zabeleženo i na severu BiH.

Uz jak vetar padao je grad veličine ping-pong loptice što je zabeleženo na području Bosanskog Novog, navodi kliks.ba.