Dojava o bombi u Elektrotehničkoj srednjoj školi u Beogradu
14. 11. 2023. 11:50
(Фото Н. Марјановић)
Na adresu srednje Elektrotehničke škole u Beogradu u 10.25 stigla je dojava o bombi, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Iz MUP-a su dodali da su njihove ekipe na terenu, a da je škola evakuisana.
Pojedini mediji prenose da je dojavu dobila i Matematička gimnazija u Beogradu, ali iz MUP-a tu informaciju nisu mogli da potvrde, prenosi Tanjug.