Ana Brnabić čestitala Božić
06. 01. 2024. 12:47
(Фото/ Влада Србије / С.М.)
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić čestitala je danas Božić patrijarhu Srpske pravoslavne crkve Porfiriju i vernicima koji ovaj praznik obeležavaju po julijanskom kalendaru.
„U ime Vlade Republike Srbije i svoje lično ime svim pravoslavnim vernicima želim srećan Božić.
Uz dobro zdravlje, želim vam da ovaj najradosniji i najsvečaniji hrišćanski praznik proslavite u miru i ljubavi sa svojim najbližima, ispunjeni srećom i slogom.
Mir Božji, Hristos se rodi“, navodi se u čestitki premijerke.