Ana Brnabić čestitala Božić

06. 01. 2024. 12:47

(Фото/ Влада Србије / С.М.)

Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić čestitala je danas Božić patrijarhu Srpske pravoslavne crkve Porfiriju i vernicima koji ovaj praznik obeležavaju po julijanskom kalendaru. 

„U ime Vlade Republike Srbije i svoje lično ime svim pravoslavnim vernicima želim srećan Božić. 

Uz dobro zdravlje, želim vam da ovaj najradosniji i najsvečaniji hrišćanski  praznik proslavite u miru i ljubavi sa svojim najbližima, ispunjeni srećom i slogom. 

Mir Božji, Hristos se rodi“, navodi se u čestitki premijerke.