Brnabić: Ponosni na Vučića

23. 05. 2024. 17:24

(Фото/ Влада Србије/С.М.)

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je danas da je ponosna na predsednika Aleksandra Vučića i ocenila da će njegov govor na sednici Generalne skupštine UN ostati upisan u istoriji.

„Ponosni smo na Aleksandra Vučića! Hvala što ne daš da nam gaze Srbe i Srbiju”, objavila je Brnabić na nalogu X.

Navela je i citat iz govora predsednika koji je na sednici Generalne skupštine UN o Srebrenici rekao: „Ne branimo sebe, branimo svet i principe međunarodnog prava”, „Nema povlačenja, nema predaje”, zaključila je Brbanić, prenosi Tanjug.