Vučić se sastao sa Olafom Šolcom u Hamburgu

07. 10. 2024. 15:33

(Фотографије Танјуг/Јадранка Илић)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Hamburgu sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom.

Vučić i Šolc su prethodno učestvovali na otvaranju prve Hamburske konferencije o održivosti.

Na konferenciji u Hamburgu učestvuju šefovi država, predstavnici privatnog sektora, akademske zajednice, civilnog društva i međunarodnih organizacija.

Vučić će sutra govoriti na panelu "Pregovori o novoj alijansi - odgovoran i kružni lanac snabdevanja baterijama".