Vučić se sastao sa Olafom Šolcom u Hamburgu
07. 10. 2024. 15:33
(Фотографије Танјуг/Јадранка Илић)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Hamburgu sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom.
Vučić i Šolc su prethodno učestvovali na otvaranju prve Hamburske konferencije o održivosti.
Na konferenciji u Hamburgu učestvuju šefovi država, predstavnici privatnog sektora, akademske zajednice, civilnog društva i međunarodnih organizacija.
Vučić će sutra govoriti na panelu "Pregovori o novoj alijansi - odgovoran i kružni lanac snabdevanja baterijama".