Uhvaćeni nakon provale na gradilište

Snežana Kovačević

08. 10. 2024. 14:07

(Фото Н. Марјановић)

Novi Sad – Pripadnici MUP-a u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv dvojice meštana, starosti 24 i 34 godine, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa.

Policija ih je uhvatila neposredno nakon što su, kako se sumnja, provalili na gradilište i ukrali hidrant, bakarne cevi, kablove, elektromotore.

Kontrolom kombija, koji su osumnjičeni koristili, pronađene su i fantomka i metalna palica, zbog čega će protiv tridesetčetvorogodišnjaka biti podnet zahtev za pokretanje prekršajnog postupka, shodno odredbama Zakona o oružju i municiji.