Hrvatin ispiričao detalje ubistva Gligorijevića i Ljepoje
Тужилаштво за организовани криминал (Р.Крстинић)
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog-saradnika Bojana Hrvatina nastavljeno suđenje optuženim pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.
Hrvatin je tokom prethodnog suđenja detaljno pričao o ubistvima Nikole Mitića, Lazara Vukićevića, Gorana Veličkovića, Zdravka Radojevića, dok je danas pričao o ubistvima Aleksandra Gligorijevića i Milana Ljepoje.
On je detaljno opisao Ljepojino ubistvo u kojem je i sam učestvovao, i dodao da su ga najpre davili kesom, a potom su ga ubili daveći ga žicom.
Kada je reč o ubistvu Gligorijevića, Hrvatin je naveo da je video fotografije njegovog isečenog tela.
Hrvatin je između ostalog pričao o nabavci i prodaji narkotika i oružja, a rekao je i koliko je novca dobio za ubistva Veličkovića i Radojevića.
Njemu su najpre pitanja postavljali tužilac, branilac optuženih Belivuka i Miljkovića, a potom i vođa grupe Veljko Belivuk.