Nemile scene posle protesta (video)

05. 11. 2024. 22:45

Танјуг/СТР

 

Pristalice opozicije demolirale su večeras Gradsku kuću u Novom Sadu.

Nakon protesta, zdanje koje je staro više od jednog veka ostalo je zapaljeno i ruinirano crvenom farbom. U okolini i unutrašnjosti zgrade ostale su kamenice, cigle, šipke i baklje kojima je zgrada zapaljena.

Demonstranti su čak i urinirali po zgradi.

Prethodno su cepali zasteva Srbije i kamenovali prostorije Gradskog odbora SNS-a.