Neka se Srbi slože
13. 12. 2024. 15:19
(Pixabay)
Srbi će opstati i ostati ako neprekidno i svakodnevno govorimo, ako treba i molimo: Srbi, narode, ljudi, međusobno se poštujte, volite se i ne mrzite, jer nas je malo. Izbegavajte političke, zastarele i besmislene, nepristojne i neuljudne pojmove i nazive koji raspiruju mržnju i međusobno zlo. Ovo naročito zbog naše dece, naših unuka, praunuka i potomaka.
Mržnja je najveće ljudsko zlo koje zatire razum, a bez njega nismo ljudi. Nestaćemo kao narod. Radimo, učimo, stvarajmo. Za nas i budućnost.
Molim se Gospodu da se Srbi slože i obože.
Ljubomir Jović