Nalaganje badnjaka u Zemunu
03. 01. 2025. 12:55
(Фото М. Спасојевић)
Gradska opština Zemun tradicionalno će proslaviti Badnji dan nalaganjem badnjaka 6. januara u 12 časova ispred opštinskog zdanja na Magistratskom trgu.
Starešinstvo Hrama svetog oca Nikolaja i zvaničnici GO Zemun u svečarskom duhu uneće u gradsku kuću svih Zemunaca simbol radosti rođenja Isusa Hrista – badnjak.
Rukovodstvo opštine Zemun je na sajtu opštine svim građanima Zemuna čestitalo “nastupajući praznik Rođenje Gospoda Isusa Hrista – Božić, sa željom da ga provedu sa porodicom u dobrom zdravlju i svakoj sreći”.