Pavle Cicvarić likuje zbog nasilja blokadera
Павле Цицварић, Принтскрин
Pavle Cicvarić, blokader koji je već hapšen zbog napada na policiju, pre dva dana optužio je vlast da “planira da izazove građanski rat”:
“Režimske falange imaju odrešene ruke da tuku, policija ih štiti. Smrad hoće da izazove građanski rat.”
Međutim, Cicvarić je sinoć na mrežama likovao zbog nasilja blokadera širom Srbije: “Jednog ćacija su odrali od batina”, napisao je on, uz osmeh.
Ovo savršeno potvrđuje cilj inspiratora rušilačkih blokada, da u Srbiji dođe do bratoubilačkog rata.
Please download the file: video/mp4
Napadi blokadera na policiju i građane i uništavanje imovine, sprovode se kako bi se izazvala reakcija državnih organa, koji bi onda bili optuženi za represiju.
Blokaderi i za večeras uveliko najavljuju novi talas nasilja.
Na društvenim mrežama koji se predstavljaju kao studenti u blokadi, najekstremniji profil blokadera „Pravni u blokadi“ danas je objavio šokantan plakat koji predstavlja direktnu pretnju životu Andreja Vučića, brata predsednika Srbije.