Ana Brnabić: Bolesni od mržnje
06. 09. 2025. 18:01
Ана Брнабић (Фото Танјуг)
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić reagovala je na platformi Iks komentarom:
Bolesni od mržnje.
Poludeli od frustracija.
Teroristi na rečima i na delu.
Većinska Srbija je upravo uz tog čoveka koga najviše mrze i najnehumanije napadaju jer se i najjače bori, uz @avucic. Uz njega je jer ceni rad, prepoznaje rezultate, vidi ljubav i posvećenost ovoj zemlji i ljudima koji u njoj žive.
Njihov jedini odgovor su mržnja i nasilje - verbalno ili fizičko, u kom god obliku, ali uvek i neizostavno nasilje.
Što oni više tako, to će Srbija više da se ujedinjuje uz Aleksandra Vučića, uz svog predsednika.