Ana Brnabić: Bolesni od mržnje

06. 09. 2025. 18:01

Ана Брнабић (Фото Танјуг)

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić reagovala je na platformi Iks komentarom:

Bolesni od mržnje.

Poludeli od frustracija.

Teroristi na rečima i na delu.

Većinska Srbija je upravo uz tog čoveka koga najviše mrze i najnehumanije napadaju jer se i najjače bori, uz @avucic. Uz njega je jer ceni rad, prepoznaje rezultate, vidi ljubav i posvećenost ovoj zemlji i ljudima koji u njoj žive.

Njihov jedini odgovor su mržnja i nasilje - verbalno ili fizičko, u kom god obliku, ali uvek i neizostavno nasilje.

Što oni više tako, to će Srbija više da se ujedinjuje uz Aleksandra Vučića, uz svog predsednika.