Dve ostavke kod Obame

04. 02. 2009. 00:00

Od našeg stalnog dopisnika

Vašington – Novi šef Bele kuće Barak Obama iznenada je ostao bez dvoje svojih favorita za visoke položaje u administraciji. Ostavke su danas podneli kandidat za ministra zdravstva Tom Dešl i kandidatkinja za novu funkciju predsednikovog budžetskog nadzornika Nensi Kilefer. Oboje zbog neizvršenih poreskih obaveza.

M. P.