Adrijana Lima postaje Srpkinja

27. 05. 2009. 15:00

Адријана Лима Јарић, Ивица Дачић и Марко Јарић (фото: Бета)

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ugostio je juče u Palati federacije Marka Jarića, našeg proslavljenog košarkaša i njegovu suprugu Adrijanu Lima, brazilsku manekenku.

U jednočasovnom prijateljskom razgovoru Jarić i Lima su ministra Dačića upoznali sa svojim planovima i namerom da se uključe u humanitarni rad i promociju Srbije.

Adrijana Lima je izrazila želju da dobije srpsko državljanstvo, što je ministar policije prihvatio i ponudio da joj Ministarstvo unutrašnjih poslova izda lična dokumenta po ubrzanoj proceduri.