Adrijana Lima postaje Srpkinja
27. 05. 2009. 15:00
Адријана Лима Јарић, Ивица Дачић и Марко Јарић (фото: Бета)
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ugostio je juče u Palati federacije Marka Jarića, našeg proslavljenog košarkaša i njegovu suprugu Adrijanu Lima, brazilsku manekenku.
U jednočasovnom prijateljskom razgovoru Jarić i Lima su ministra Dačića upoznali sa svojim planovima i namerom da se uključe u humanitarni rad i promociju Srbije.
Adrijana Lima je izrazila želju da dobije srpsko državljanstvo, što je ministar policije prihvatio i ponudio da joj Ministarstvo unutrašnjih poslova izda lična dokumenta po ubrzanoj proceduri.