„Bejsment džeks” sviraju na Kopaoniku
Iako se za naredne dane u većem delu zemlje najavljuje sunčano i toplo vreme, sa temperaturama oko 20 stepeni, zimski muzički festival na snegu, na Kopaoniku – „Big snou” – biće održan po planu. Letnji muzički festival „Egzit” dobiće tako zimski pandan, a posetioce će, uz vedro vreme, na prirodnom, ali i veštačkom snegu, dočekati poznata muzička imena iz sveta.
Od večeras do 25. marta, publika na Kopaoniku moći će da se zabavi uz koncerte izvođača poput grupa „Bejsment džeks” i „Fristajlers”, di-džeja Freša, Mis Dajnamajt, i domaćih bendova: „Disciplina kičme”, „Darkvud dab”, „Deca loših muzičara”, „Ajsbrn”...
Pored muzičkog programa svetskih, regionalnih i domaćih muzičara, festival će svim gostima ponuditi i atraktivni sportski program, sa učešćem nekih od vodećih svetskih i domaćih snoubordera koji će na stazama izvoditi svoje akrobacije.
U okviru muzičkog programa nastupiće više od stotinu izvođača popularne muzike, na deset bina. Širom planine, popularni di-džejevi srpske scene elektronske muzike kao i gosti iznenađenja, tokom dana „zagrevaće” skijaše, bordere i posetioce Kopaonika za glavne večernje koncerte.
Noćne bine svakako su mesto gde će se odigravati glavni program festivala – pre svega na centralnoj bini u okviru dvorane hotela „Grand”, ispred koje će moći da se okupi do 4.000 ljudi, a gde će nastupiti glavni izvođači. Postojeći klubovi, barovi i restorani pretvoriće se u mesta festivalske zabave koja traje do jutarnjih sati, gde će biti zastupljeni različiti muzički pravci urbane scene.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


