Zagorčić traži pobedu Vojvodine
Fudbaleri Vojvodine od 18.30 časova u Marijampolu u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope igraju protiv litvanske Suduve. U prvom meču u Novom Sadu bilo je 1:1. Da bi se plasirali u treće kolo, gde ih čeka Rapid iz Beča, „lale” moraju da pobede ili igraju nerešeno 2:2, 3:3… Ukoliko rezultat bude identičan kao u „srpskoj Atini” igraće se produžeci, a ako ni u njima ne bude golova izvodiće se jedanaesterci.
– Nemamo puno izbora. Samo nas pobeda vodi dalje i s takvim ambicijama smo i došli u Litvaniju. U Novom Sadu smo igrali bojažljivo. To nam je bila prva takmičarska utakmica u novoj sezoni. Bilo je nesigurnosti zbog neuspeha prošlog leta, a kako je susret odmicao delovali smo sve bolje. Shvatili smo da smo mnogo kvalitetnija ekipa i to treba da potvrdimo u revanšu – izjavio je trener našeg predstavnika Zlatomir Zagorčić.
Golman Nemanja Supić je dodao:
– U prvoj utakmici napravili smo samo jednu grešku i bili kažnjeni. Bolji smo. Moramo da pružimo maksimum. Uz odgovornost na terenu i koncentraciju rezultat neće izostati.
Utakmicu će suditi arbitri iz Austrije na čelu sa Oliverom Drahtom.
Đ. S.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


