„Duo moderato” proslavio 15. rođendan
U intimnoj atmosferi Male scene „Sava centra” koncert „15 godina sa vama” priredio je „Duo moderato” koji čine Mima Vrbanić (violončelo) i Milan Ignjatović (gitarista i kompozitor).
Ovi umetnici nadahnuti srpskim umetničkim nasleđem obradovali su svoje poštovaoce bogatim repertoarom na kome su bile njihove autorske kompozicije, numere sa albuma „Mikano”, „Igra za dvoje”, „Intima” i „Post skriptum”, kao i stilizacije i obrade etnopesama Srbije i Balkana. Podršku na bini dali su im gosti, među kojima su bili i plesni parovi.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


