Država ili lopta?
U Novom Pazaru tokom proteklog vikenda održan je finalni turnir Kupa Srbije u odbojci, uz zaslužen trijumf istoimene domaće ekipe.
Dobro organizovanu manifestaciju zasenio je incident, u medijima gotovo neregistrovan: suprotno višegodišnjoj praksi, nije emitovana himna Srbije.
„Odgovornost” za ovakvu odluku preuzeli su Odbojkaški savez Srbije i domaćini, uz banalno objašnjenje da je pre četiri godine, prilikom organizovanja istog ovog takmičenja, takođe u Novom Pazaru, izviždana „Bože pravde”, pa su sada želeli da izbegnu takvu situaciju.
Novinar, član Predsedništva DSS
CEO TEKST SAMO U ŠTAMPANOM I DIGITALNOM IZDANjU
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.



