Druga pobeda Srbije u Teheranu
TEHERAN - Odbojkaška reprezentacija Srbije trijumfovala je protiv Irana 3:1 (25:23, 25:20, 16:25, 25:16) u drugom kolu drugog vikenda Svetske lige u Teheranu.
Aktuelni šampioni Svetske lige protiv domaćina turnira došli su do druge pobede u Iranu, nakon što juče bili bolji od Argentine.
Sutra od 15.30 izabranici Nikole Grbića igraju poslednji meč u Teheranu, rival je selekcija Belgije. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


