Odbojkašice Srbije u polufinalu SP
NAGOJA – Odbojkašice Srbije i zvanično su se plasirale u polufinale Svetskog prvenstva u Japanu, nakon što je Italija danas savladala domaću selekciju 3:2 (25:20, 22:25, 25:21,19:25, 15:13).
Srpkinje su juče bile bolje od Japanki 3:0 i za mesto među četiri najbolje na svetu bilo im je potrebno da Italijanke osvoje bar set, javlja TAnjug.
Sutra će Srbija i Italija igrati meč za prvo mesto u grupi i bolju poziciju u polufinalu.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


